Zaciskarka manualna ZA-01
Zaciskarka manualna ZA-01

Zaciskarka plombowa doskonale współpracuje z naszą  z plombą workową SIBO-BAG, zwiększając efektywność pracy np. na linii produkcyjnej podczas zamykania „big bagów”.  Zaciskarka ma solidną metalową konstrukcję oraz ergonomiczny kształt. Gwarantuje stałe, mocne zaciśnięcie plomby przy użyciu niewielkiej siły.

Zaciskarka manualna ZA-01- CECHY I ZALETY

  •  do plomb SIBO BAG
  •  szybki i łatwy sposób plombowania worków typu Big-Bag i nie tylko
  •  zwiększają efektywność pracy przy minimalnym nakładzie siły
  •  są narzędziami HEAVY DUTY
  •  solidna stalowa konstrukcja
  •  ergonomiczny kształt
  •   manualna gilotyna
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Wzory kodów
Karta nadruków
Atesty
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń