Oczka plombownicze EKO-M5
Oczka plombownicze EKO-M5

Oczka plombownicze EKO-M5 wykonane ze stali ocynkowanej. Łatwe w montażu za pomocą śruby M5. Oczka plombownicze używane są do drzwi, szafek, zbiorników paliwa. Oczka są dedykowane do stosowania z plombami SIBO oraz SIBO-ROTO.

Oczka plombownicze EKO-M5- CECHY

  •  oczka pozwalają na zastosowanie plomb linkowych SIBO, ROTO
  •  montaż za pomocą śruby M5
  •  wykonane ze stali ocynkowanej

ZALETY

  •  łatwy montaż śruby M5pewne i estetyczne plombowanie

Oczka plombownicze EKO-M5- ZASTOSOWANIE

  •  zabezpieczanie zbiorników paliwa w maszynach budowlanych, samochodach ciężarowych,autobusach
  • plombowanie metalowych szafek, drzwi, okien
  •  kontrola pomieszczeń

Oczka plombownicze EKO-M5- WYMIARY

Oczka plombownicze EKO-M5
ZAMÓW

PLIKI DO POBRANIA

Karta produktu
Wzory kodów
Karta nadruków
BOTT

BOTT- „YOUR SUCCESS IN OUR HANDS”

Od 2001 roku firma BOTT zajmuje się wykonywaniem nadruków na tworzywach sztucznych. Ponieważ specjalizujemy się w krótkich i nietypowych seriach, gwarantujemy bardzo szybką i rzetelną obsługę klienta.
Ze względu na zastosowanie różnorodnych technologii znakowania posiadamy możliwość optymalnego doboru rodzaju nadruku do powierzchni.

Przede wszystkim czytelne i odporne na ścieranie oraz środki chemiczne, nadruki wysokiej jakości, bezsprzecznie wyróżniają nas na tle konkurencji. Ponadto, na indywidualne potrzeby klientów, projektujemy precyzyjne skale na naczyniach pomiarowych. Wykonujemy również nadruki kodów kreskowych i numeracji. Druk w wielu kolorach na płasko i na okrągło.

ŁYŻECZKA PIKO 2ml
BOTT- miarki

MIARKI

Jako specjaliści w branży miarek pomiarowych jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i wytwarzanego asortymentu. Bezsprzecznie wszystkie nasze wyroby cechują się wysoką funkcjonalnością, jakością i trwałością. Projektujemy skale pomiarowe pod indywidualne potrzeby klientów.

BOTT- opaski i żetony eventowe

OPASKI

Z pewnością zastanawiasz się jaki produkt będzie najlepszy dla Ciebie lub Twojego klienta? Dobrze trafiłeś. Oferujemy profesjonalne doradztwo w wybraniu najkorzystniejszych rozwiązań. Z pewnością znajdziemy produkty idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

BOTT- plomby

PLOMBY

Ze względu na doświadczenie w branży security business opracowaliśmy własny model plomby zabezpieczającej z unikatowym metalowym systemem zamykania. Precyzja dopasowania elementów i zastosowanie technologii ultradźwiękowej z pewnością gwarantuje wysoki poziom zabezpieczeń